| Yeni Hesap

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı dadı yatılı bebek bakıcıları ikiz bebek bakıcısı ev öğretmenleri ev işlerine yardımcı bayanlar temin eden bebek bakıcısı firmaları danışmanlık şirketleri tanıtım rehberi.
Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Kullanım Şartları

bebekbakici.org'u kullanmadan önce aşağıda yazılan kuralları ve koşulları okumanız önerilir. Bu siteyi kullandığınızda, aşağıdaki şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaksınız. Eğer belirtilen kural yada koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bebekbakici.org'u kullanmayınız. bebekbakici.org, bu sayfadaki tüm içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. bebekbakici.org'a her girişinizde lütfen bu sayfayı inceleyin.

bebekbakici.org web sitesi, ziyaretçilerine yardımcı olabilecek firmaların tanıtımlarını yapmak amacıyla içeriğini hazırlayan özel bir internet rehberidir. Her rehberde olabileceği gibi, bu rehberdeki bilgilerde zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Bu bilgilerin güncelliğinden bebekbakici.org sorumlu tutulamaz. 

bebekbakici.org bir işveren değildir. İş ve/veya işçi bulma ilanları yayınlamaz. İş ve/veya işçi bulma görevi ve sorumluluğu yoktur. Tanıtımı yapılan firmalar ile kurulabilecek iletişim ve her türlü ilişkide bebekbakici.org hiç bir zaman taraf değildir ve bu iletişimden ve ilişkiden hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

bebekbakici.org'da yer alan bilgilerle ilgili risk kullanıcılara aittir. bebekbakici.org web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten, bebekbakici.org web sitesi aracılığıyla ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi ve bunların kullanımından doğabilecek zararlardan dolayı bebekbakici.org'a hiçbir ad ve nam altında sorumluluk yüklenemez. bebekbakici.org web sitesinde yayınlanan bilgilere göre yapılan işlemler ve alınan kararlardan doğan tüm sorumluluk kullanıcılara aittir. 

bebekbakici.org web sitesi, sitede yayınlanan bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda hiçbir kişi, kurum ve kuruluşa hiçbir taahhütte bulunmamaktadır. Kullanıcılar, bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı  bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun bebekbakici.org’a hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Firmaların kendi web sitelerinin sorumlukları tamamen kendilerine aittir. Bu sitelere bebekbakici.org'dan direkt internet bağlantıları verilmemektedir. bebekbakici.org'da tanıtımı yapılan firmaların kendi web sitelerinin, sitelerinde yer alan yazılımların ve her türlü içeriğin, oradan bağlantı verilen, erişilebilen başka web sitelerinin ve bu sitelerdeki içeriğin, yasalara ve genel ahlak kurallarına uygunluğu, güncelliği, doğruluğu, güvenliği ve güvenilirliği ile birlikte hatadan arınmış olup olmadığı, bu sitelerde herhangi bir virüs yer alıp almadığı konuları tamamen bu firmaların sorumluluğundadır. bebekbakici.org, firmaların kendi web sitelerinden, bu sitelerdeki içerikten, bu sitelere yapılan ziyaretler sonucunda meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitelere yapılacak ziyaretlerde risk tamamen kullanıcıya aittir. Eğer bu sitelerde yer alan bir herhangi yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse bebekbakici.org bu konuda bir sorumluluk yüklenmez.

bebekbakici.org'da bulunan iletişim formları kullanılarak firmalara gönderilen mesajların içeriğinden veya bebekbakici.org adını kullanarak gönderilmiş yada bebekbakici.org dan geliyormuş izlenimini veren her türlü mesaj ve içeriklerinden bebekbakici.org sorumlu tutulamaz. bebekbakici.org'da bulunan iletişim formları kullanılarak firmalara gönderilen mesajların gönderildiği bilgisayarın kimlik numarası (ip) kayıtlarımızda saklanmaktadır. Firmalar, tanıtımlarının yapıldığı sayfada yer alan iletişim formunun yayından kaldırılmasını talep edebilirler.

bebekbakici.org, firmaların kayıtlı elektronik posta adreslerine mesaj gönderilmesini sağlayan iletişim formlarının amaç dışı kullanımını tespit ettiğinde ve her durumda kapatma hakkını saklı tutar. bebekbakici.org, belirli bir ip'den veya ip gruplarından gelen bağlantıları ve siteye erişimi dilediği zaman kısıtlamak veya tamamen engellemek hakkına sahiptir.

Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bebekbakici.org'a aittir. bebekbakici.org web sitesinde yer alan bütün metinler ve hizmetler önceden bildirimde bulunulmaksızın düzeltilebilir, değiştirilebilir ya da kaldırılabilir.

Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, bebekbakici.org. yayınını geç ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, bebekbakici.org açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için bebekbakici.org'a herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır. "Mücbir sebep" terimi, bebekbakici.org'un makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği olaylar olarak yorumlanacaktır. Bunun yanında sınırlı olmamak koşuluyla, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları gibi durumlar mücbir sebep olaylarına dahildir. 

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

Kullanıcıların ve/veya firmaların, ileride bu söz konusu şartları okumamış veya okuyup da bunlara uygun davranmamış olmalarından kaynaklanabilecek her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerinde veya üçüncü taraflarca kendilerine yöneltilebilecek taleplerde bebekbakici.org web sitesi'nin, bu sitenin içeriğini hazırlayanların, tasarlayanların, çalışanların, yetki ve görevlendirilmiş olan diğer kişi ve kuruluşların hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. 

bebekbakici.org web sitesini kullanan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.