| Yeni Hesap

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı dadı yatılı bebek bakıcıları ikiz bebek bakıcısı ev öğretmenleri ev işlerine yardımcı bayanlar temin eden bebek bakıcısı firmaları danışmanlık şirketleri tanıtım rehberi.
Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Bebek Bakıcısı

Bursa'da bebek bakıcısı, dadı, çocuk bakıcısı ihtiyacını karşılamak üzere uzman ekibimiz rehberliğinde yönlendirdiğimiz (gündüzlü, yatılı, ikiz) çocuk ve bebek bakıcıları ile sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktayız. Bize başvuran bakıcı adaylarından en az bir referans, sağlık raporu, sabıka kaydı, ikametgah, nüfus cüzdan örneği gibi belgeler istenir. Bebek bakıcısı veya bakıcı anne adaylarının seçiminde daha önce bu işi yapmış olması veya çocuk bakımı ile ilgili eğitim almış olması aranılan en önemli niteliklerdir. Bunun yanında personel seçimi ile ilgili diğer kriterler de göz önünde bulundurulur.
  • Yapılan değerlendirmeler sonucunda olumlu bulunan adaylar, "bebek bakıcısı arıyorum" diyen aileler ile buluşturulur.
  • Görüşme sonrasında aile tarafından olumlu bulunup, işe başlanmasına karar verilen bebek bakıcısına ailenin talep etmesi durumunda psikolog tarafından kişilik testi yaptırılır.
  • Aile, bebek bakıcısı ile çalıştıkları süre içinde çocuğun yetiştirilmesi ile ilgili sorunları paylaşarak işbirliği içinde olurlar.

Diğer Hizmetlerimiz; Hemşire, hasta bakıcı ve yaşlı bakıcı, evde hemşire hizmetleri. Evde kronik hasta takibi ve hasta bakıcı hizmeti. Ev işlerine yardımcı, hizmetli, çiftik ve villaya yardımcı aile hizmeti.

Bursa Bebek Bakıcısı Danışmanlık Firmaları

İŞKUR Bursa İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır