| Yeni Hesap
bebek bakıcısıbebek bakıcısı

Bebek bakıcısı firmaları, yatılı bebek bakıcısı danışmanlık şirketleri ikiz bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, dadı gibi bakıcı hizmetleri veren, bebek bakıcıları ev öğretmenleri, anne yardımcısı, ev işlerine yardımcı, temin eden Türkiye İş Kurumundan (İŞKUR) izin belgeli Özel İstihdam Büroları, bakıcı ajansları, bebek bakıcı danışmanlık şirketleri, bakıcı firmaları tanıtım rehberi.

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısıBebek bakıcısı
Bebek bakıcısı seçimi, bebek bakıcısı arayan bir anne için en önemli konulardan biridir. Doğru bakıcı seçimi, dikkat gerektirir. Bakıcı bulmak için Bebek bakıcılığı konusunda yardımcı olabilen ve bebek bakıcıları ile tanışmanıza aracılık eden uzman kuruluşlardan yardım almanız uygun yatılı bebek bakıcısı veya gündüzlü bebek bakıcıları bulma konusunda işinizi kolaylaştıracağı gibi kendini kanıtlamış, referanslı ve deneyimli bebek bakıcısı adayları ile tanışmanızı sağlayacaktır.

Sitemizde tanıtımları yapılan firmalar İŞKUR tarafından yetkilendirilmiş ve izin belgesine sahip özel istihdam bürolarıdır.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu'nun 17. Maddesinde;

"İş arayanların elverişli oldukları işlere yerleştirilmeleri ve çeşitli işler için uygun işçiler bulunmasına aracılık etme görevi, Kurum (İŞKUR) ve bu amaçla gerçek veya tüzel kişiler tarafından kurulan özel istihdam bürolarınca yapılır." denmektedir.

Kanunda açıkça belirtildiği halde Kurumdan (İŞKUR) izin belgesi almadan, yani yasadışı olarak faaliyet gösteren ve aslında kendileri "merdiven altı işletme" olarak tabir edilen durumda bulunan, yasal olmayan kişi ve firmaların yasalmış gibi davrandıkları, kendilerini yasalmış gibi tanıtan ilanlar, iş ve eleman ilanları verdikleri görülmektedir. Lütfen irtibata geçeceğiniz danışmanlık firmalarının vaadlerinden önce İŞKUR İZİN BELGELİ olup olmadıklarını araştırınız. İŞKUR izin belgeli bir firma ile çalışmaya özen gösteriniz.

Bebek Bakıcısı Danışmanlık Şirketleri Rehberi

Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.