| Yeni Hesap
Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Bebek Bakıcısı

Bakırköy'de Bebek bakıcısı çocuk bakıcısı gibi bakıcı hizmetleri sunmaktayız. Saatlik veya yarım günlük bebek bakımı çocuk bakımı ve doğum günü gibi organizasyonları için de bizi arayabilirsiniz.

Bebek ve Çocuklarınız için: Dadı hizmeti pedagoglar 0-6 yaş çocuklarınıza çocuk gelişimi mezunu ablalar Çocuk Bakıcıları.

Evleriniz ve Villalarınız için: Gündüzlü ve yatılı yardımcılar, Gündelikçiler, Karı - Koca Çiftler, Aşçılar, Bahçıvanlar, Yaşlı Bakımı ve Refakati Hizmeti.

İşyerleriniz için: Sekreterler, Muhasebe Elemanları, Temizlik Elemanları, Makam Şoförleri.

Organizasyonlarınız ve Özel Günleriniz için: Her Türlü Davetiniz İçin Organizasyon ve Mekan Süsleme Hizmetleri, Hastane ve Bebek Odası Süsleme Hizmetleri, Çocuklarınızın Doğum Günü Partisi Organizasyonları, Konferans ve Seminer Organizasyonlarınız, Hostes ve Host Hizmetleri.

Çocuklarınızın Eğitim ve Öğrenimi için: Yabancı Dil Öğretmenleri, Her Yaşa Uygun Branş Ders Öğretmenleri, Müzik Öğretmenleri Çocuk Oyun Grupları.

 

Bakırköy bebek bakıcısı dadı ataköy bebekbakıcısı. Ev işleri için yardımcı elemanlar temizlikçi gündelikçi ev villa ve çiftlik elemanları karı koca hizmetli aile bahçıvan aşçı özel şöför.

İŞKUR İstanbul İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR İstanbul İl Müdürlüğü
Hacı Mimi Mah. Lüleciler Cad. No:4 Beyoğlu - İSTANBUL
Tel : (0212) 249 29 87 - 88 - 89
Faks : (0212) 249 08 61
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır