| Yeni Hesap

Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı dadı yatılı bebek bakıcıları ikiz bebek bakıcısı ev öğretmenleri ev işlerine yardımcı bayanlar temin eden bebek bakıcısı firmaları danışmanlık şirketleri tanıtım rehberi.
Sitemizde İŞKUR belgeli danışmanlık firmaları tanıtımları yapılmaktadır. Siz de firmanızın tanıtımının sitemizde yapılmasını istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.
Firma iletişim bilgileri şu anda görüntülenemiyor.

Firmanızın iletişim bilgilerinin bu sayfada yer almasını istiyorsanız
Buraya Tıklayıp
iletişime geçebilirsiniz.

Bebek bakıcısı bakıcı anne ev öğretmenleri bakıcı bursa

Çocuk sahibi olmak çok güzel bir duygu ama bir o kadar da sorumluluk nedeni. Bizler, endişelerinizi anlıyor ve bu konuda destek olmayı hedefliyoruz. 0-6 yaş çocuk gelişiminde çok önemli bir evredir. Bu dönemde çocuk sadece konuşmayı, yürümeyi, değil aynı zamanda birey olmayı, sosyalleşmeyi de öğrenir. Ve bu dönemde kişiliği büyük ölçüde gelişir, gelecekte nasıl bir birey olacağı şekillenir. Bebek bakıcısı bakıcı anne ve ev öğretmeni elemalarımızda aradığımız en önemli özellikler;

  • Çocukları sevmesi.
  • Güvenilir ve dürüst olması.
  • Konusunda eğitimli ve deneyimli olmasıdır.
  • Sizlere önerdiğimiz bebek bakıcısı bakıcı anne adayları kurumumuz tarafından birebir görüşme ve referansların aranması ile değerlendirilmekte, belli sağlık ve savcılık araştırmaları yapılmaktadır.
  • Çalışmaya karar verdiklerimiz bebek bakıcısı, doktor ve sosyal danışmandan oluşan eğitici kadromuz tarafından eğitime tabii tutulmaktadır.
  • Sizlerin beklentilerine uygun olduğunu düşündüğümüz bebek bakıcılar ile sizleri görüştürerek iki tarafın birbirini tanıması amaçlamaktadır.
Ev öğretmeni hizmetimizle çocuğun ödev, vb ne ayırmanız gereken zamanın yerine oyun oynayarak, keyifli paylaşımlar da bulunarak onunla geçireceğiniz zaman kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Ev Öğretmenlerimiz; Çocuğun yaşına, ailelerin aldırmak istedikleri eğitime uygun birebir eğitimler vermektedir.

Diğer Hizmetlerimiz; Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı ve yaşlı bakımı, evde bakım hizmetleri. viila ve çiftlikler çocuksuz yardımcı aile, villa personeli, çiftlik personeli. Bursa bebek bakıcısı.

Bursa Bebek Bakıcısı Danışmanlık Firmaları

İŞKUR Bursa İl Md.

4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan herhangi bir ad altında ücret alınamaz, menfaat sağlanamaz.

İŞKUR Bursa İl Müdürlüğü
Atatürk Cad. No: 104 Osmangazi BURSA
Tel : (0224) 225 17 46 - 225 17 45
Tel : (0224) 225 15 15
Faks : (0224) 220 20 13
e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır